OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

29 Niedziela Zwykła – 17 IX 2021r.

W kościele stosujemy się do zaleceń sanitarnych - zasłaniamy usta i nos. Bardzo proszę przyjąć te zalecenia ze zrozumieniem. To dla bezpieczeństwa nas wszystkich!

Dzisiaj: wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika. Składka przeznaczona jest na pokrycie wydatków związanych z elektryfikacją budynku gospodarczego obok kościoła. O godz. 1500 nabożeństwo różańcowe.

Poniedziałek: święto św. Łukasza, Ewangelisty.

Środa: Uroczystość św. Jana Kantego, kapłana, głównego patrona archidiecezji krakowskiej i miasta Krakowa. O godz. 1600 spotkanie dzieci z klasy III szkoły podstawowej przygotowujących się do I komunii św.

Piątek: uroczystość św. Jana Pawła II, papieża głównego patrona Województwa Małopolskiego.

Sobota: O godz. 900 spotkanie ministrantów i lektorów oraz kandydatów na ministrantów i lektorów.    

W przyszłą niedzielę: Niedziela Misyjna. Ofiary złożone na tacę są przeznaczone na misje. O godz. 1500 nabożeństwo różańcowe.

W tygodniu jest otwarty przedsionek kościoła, umożliwiając tym samym skorzystanie z indywidualnej adoracji Najświętszego Sakramentu. Jest tam wystawiona najnowsza prasa katolicka. Zachęcamy do jej kupowania i czytania.

Serdecznie dziękujemy rodzinom osiedla: Wygoda za poświęcenie czasu naszej świątyni oraz za ofiarę 200 zł. przeznaczoną na potrzeby kościoła. W przyszłą sobotę po Mszy św. rannej o poświęcenie czasu naszej świątyni prosimy rodziny osiedla: Bujary, Blechy, Carzaki Stare.

Słowa wdzięczności „Bóg Zapłać” kieruje do tych parafian, którzy złożyli dodatkową ofiarę na potrzeby kościoła:

Danuta i Józef Ścieszka

Rodzina Pochopień

Rodzina Sikora

Rodzina Grubarek

Pewna Rodzina

Na wypominki roczne i jednorazowe przyjmujemy w kancelarii rano i wieczorem po Mszy św. oprócz niedziel. Bardzo prosimy o czytelne zapisanie imion i nazwisk. W intencji zmarłych wypominanych będziemy się modlić przez cały miesiąc listopad odmawiając po Mszy św. wieczornej Koronkę do Miłosierdzia Bożego, w każdą niedzielę przed Mszą św. dopołudniową , a także w każdy pierwszy piątek miesiąca w ich intencji będzie odprawiana Msza św.

        

 

 


09-02-2019, godz. 14:22

Nowa strona (12)

Więcej →

27-12-2014, godz. 22:03

Grupa Modlitewna Ojca Pio

Więcej →

06-04-2013, godz. 22:07

KRUCJATA MODLITWY RÓŻAŃCOWEJ

Z RÓŻAŃCEM W RĘKU NA DOBRE I NA ZŁE  

Więcej →
Strona 1 z 1  1